Alina Iwanicka

Kobieta biznesu, od kilku dekad działająca w branży meblarskiej i hotelarskiej. Jej pasją jest dążenie do życiowej równowagi i dobrostanu. Stworzyła wyjątkowe SPA, w którym holistycznie podchodzi się do pielęgnacji ciała, relaksu i zdrowia. Pasjonuje ją terapia manualna twarzy, wierzy, że jest ona znakomitym sposobem na zachowanie dobrego wyglądu.
Odpręża ją joga, kreatywność zyskuje dzięki medytacji, równowagę w życiu daje jej dzielenie energii między pracę, rozwój osobisty i rodzinę. Jest żoną, mamą i babcią.

Pomysł na warsztaty zrodził się podczas podróży do Nepalu. Dieta, styl życia, zdrowie i ogromna pogoda ducha Nepalczyków była inspiracją dla pomysłu stworzenia warsztatów, które pomogą kobietom w transformacji. Odnalezieniu wewnętrznej siły, spokoju i energii do działania. Odzyskanie sprawczości i lekkości. Odnalezienie drogi do samej siebie i szczęśliwego życia. Miłości.

„Moje życie nabrało zupełnie innego wymiaru dzięki praktykowaniu jogi, medytacji, pielęgnowaniu cennego daru, jakim jest życie. Czuję, że teraz jest czas, żeby się podzielić wiedzą i doświadczeniem. Żeby zaprosić znakomitych mistrzów, coachów i przewodników w rozwoju, od których razem będziemy się uczyć, jak żyć lepiej. Lżej. Szczęśliwie. ”

– mówi Alina Iwanicka

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz na ich użycie.