Ja Bogini

Czerwona ceremonia dedykowana dla wszystkich kobiet.

Bogini to kobieta, która celebruje życie!

Bez względu czy jest w związku czy jest singielką, czy przeżywa trudne chwile – docenia siebie i życie. Bogini nie jest obrażoną księżniczką, Matką Polką, terapeutką, czy ofiarą losu. Bogini zna swoją wartość, jest zmysłowa, mądra,  ale przede wszystkim dba o balans, o swój wewnętrzny spokój.

Bogini  nie jest szaloną dziewczyną,  która łudzi się, że gdy teraz ustąpi to mężczyzna kiedyś się zmieni. Bogini  nie jest wojowniczką, która słowami lub zachowaniem amputuje męskość.  

Bogini jest sensualna, osiąga wszystko bez manipulacji czy agresji. Wie jak celebrować życie. Zapraszamy celebruj z nami!

 

Jak przygotować się do ceremonii?:

🔴 Zarezerwuj nocleg – raczej nie będziesz mogła prowadzić auta 😉 Agnieszka tel. +48 511 839 797

 🔴 Jeśli możesz rekomenduję zamów sobie wizytę w SPA – będziesz na ceremonii zrelaksowana – kontakt – Agnieszka tel. +48 511 839 797

🔴 przygotuj czerwoną sukienkę oraz czerwoną biżuterię.

🔴 przyjedź z siostrą, koleżanką, partnerką lub córką. Możesz też zrobić prezent świąteczny swoim pracownicom – wystawiamy fakturę.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz na ich użycie.