Czerwona Ceremonia „Ja Bogini”

Witaj

Zapraszamy Cię na przepiękną Ceremonię podczas której poprowadzimy Cię po ścieżkach Twojej kobiecości, zmysłowości, duchowości oraz seksualności.

Spotkamy się w niebywałej energii.
Będziemy budzić wszystkie nasze zmysły od upajania się widokiem, po smak, zapach aż wreszcie dotyk i dźwięk. To wszystko poruszy najczulsze struny Twojej duszy. Tego wieczoru Twoja Bogi się przebudzi i pokaże się w całej swojej krasie oraz pełna mocy.

Czerwona Ceremonia jest spotkaniem dedykowanym wszystkim kobietom, które pragną odkryć swoją moc, cenią piękno, bliskość i sensualność. Tę ceremonię przywiozłam z Bali i próżno szukać podobnej w Polsce.

Jej tytułem przewodnim jest „Bogini” dlatego wybrałyśmy kolor czerwony, utożsamiający życie, pożądanie, namiętność oraz energię.

Ceremonia rozpocznie się 13 maja o godzinie 18:00 i potrwa kilka godzin. Podczas ceremonii obowiązują czerwone suknie. Na spotkanie możesz przyjechać z córką (minimalny wiek 8 lat), siostrą, mamą czy przyjaciółką. Możesz też zaprosić swoje pracownice. To spotkanie będzie bardzo poruszające, głębokie przy zachowaniu intymności. To będzie spektakl Bogiń.

Ważne informacje:

Data: 13.05.2023 godzina 18:00
Miejsce: Hotel Aroma Stone w Sycowie
Cena: 700 PLN. Ze względu na moje 60 urodziny na ceremonię obowiązuje 60% rabatu czyli 280 PLN

Zapewne żyjesz w pędzie, zapracowaniu i stresie, a może brakuje Ci energii, dobrej zabawy czy spotkań z innymi kobietami. Dlatego sugeruję Ci, abyś przyjechała wcześniej. Do naszej dyspozycji będzie SPA z cudownymi relaksującymi czy pielęgnującymi zabiegami. Także możesz rozgościć się w Restauracji Aroma Stone, szef kuchni zmienił menu, teraz znajdziesz tam wyśmienite specjały oraz wytworne wina.

Rezerwacja SPA – Agnieszka +48 511 839 797
Rezerwacja pokoi – Magda +48 797 365 124

Jeśli masz dodatkowe pytania – Agnieszka +48 511 839 797

Zapraszamy Cię na Ceremonię, która rozbudzi Twoje zmysły, pragnienia i doda Ci mocy.
Boginie przybywajcie!

Jadwiga Kander & Alina Iwanicka

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz na ich użycie.