Energia mądrości Edycja IV

– to jedne z najpiękniejszych, najgłębszych warsztatów dla kobiet.

Jeśli chcesz uzdrowić swoje relacje z partnerem, lub od dawna jesteś singielką i chcesz zaprosić do swojego życia mężczyznę, to pierwszym krokiem jest uleczenie własnych ran, od dzieciństwa po teraźniejszość. 

„Pierwsza lekcja miłości pochodzi od matki”

I część warsztatów zwana CZERWONĄ to oczyszczenie relacji z mamą, to sięgnięcie do wiedzy o miłości, seksualności, wolności od babki i matki. To podłączenie do siły całego rodu żeńskiego.

„Pewność siebie kobiety pochodzi od ojca”

II część warsztatów CZARNA

relacje z ojcem wpływają na wybór partnera życiowego, na pozycję kobiety w związku. W tej części będziemy szukać wzorca męskiego, wg którego zapraszamy lub nie wpuszczamy mężczyzny do naszego życia. W tej części przyjrzymy się wszystkim ważnym mężczyznom w naszym życiu. Kim są lub byli, jak wpłynęli na nasz los?

III część RÓŻOWA to relacje z innymi kobietami. Kobiety odgrywają ważną rolę w naszym życiu. Budowanie dobrych relacji z innymi kobietami to super strategia na życie.

Medytacje – strój BIAŁY będziemy medytować żeby z poziomu logiki przejść do serca. Nauczymy się wybaczać i roztaczać miłość.

Utracona miłość, toksyczny związek, nieokiełzane pożądanie,  pozycja „tej drugiej”, życie po zdradzie, brak akceptacji własnego ciała i seksualności, złe relacje z rodzicami, z partnerem, lęk, samotność, depresja, wyczerpanie – to niektóre z powodów obniżających jakość życia nawet najsilniejszej kobiety. Funkcjonujemy wówczas na niskiej energii, żyjemy w iluzji, że nie mamy wpływu na nasze życie. Nie potrafimy wybaczyć innym, ani sobie.

Dobry związek również wymaga dbałości, pielęgnacji, aby utrzymać miłość, stworzyć dom  i bezpieczeństwo dla naszej rodziny. Satysfakcja z życia, spokój wewnętrzny pojawią się, kiedy odkryjemy naszą wewnętrzną siłę i mądrze jej użyjemy.

W naszej kulturze nie nauczono nas kobiet do roszczenia sobie prawa do własnej kobiecej mocy. Nie zachęca się nas, abyśmy widziały siebie w pozytywny sposób. Uczono nas, abyśmy były uległe i nikomu nie zagrażały. Wpajano nam, aby czuć się kompletne musimy mieć przy sobie mężczyznę, posiadać dziecko. To sprawia, że obsesyjnie szukamy partnera, a jeśli go już posiadamy często odnosimy się do niego z pozycji ubóstwa lub księżniczki, która musi być zdobywana przez księcia. Musi czuć, że jest kochana i akceptowana, musi czerpać energię ze swojego partnera. Boi się go stracić, bez niego czuje pustkę, nawet jeśli związek daleko odbiega od satysfakcjonującego. 

Praca z energią  sprawa,  że kobieta może przyjmować i dawać z pozycji pełni i bogactwa, w ten sposób możemy uniknąć niemądrych, toksycznych, bolesnych związków. Zaczynamy budować nowe, satysfakcjonujące. Możemy być również szczęśliwe będąc singielkami. Kiedy odkryjemy w sobie energię i przekształcimy ją zacznie ona emanować jako mądrość, a to zaowocuje tym, że będziemy niezależne, będziemy mogły dawać i dzielić się tym, co mamy – z naszą rodziną, partnerem, światem, bowiem ta energia jest mądrością wszystko spełniającą.

WAŻNE ORGANIZACYJNE INFORMACJE:

Data: 27,28,29 października 2023

27 października – 19:00-22:00
28 października – 10:00 – 22:00
29 października – 10:00 – 15:00

Miejsce: Aroma Stone Hotel, Syców

Prowadząca: Jadwiga Kander

W trakcie warsztatów nie będzie możliwości korzystania z telefonu, mediów społecznościowych, internetu itd. Na czas warsztatów telefony będą zdeponowane. Osoby oczekujące na ważne połączenie proszę podać numer do recepcji hotelu, zostaną wówczas poproszone, gdy połączenie będzie realizowane. Po zajęciach uczestniczki udają się bezpośrednio do swoich pokoi, tak aby ograniczyć do minimum kontakt ze światem zewnętrznym. Warsztaty są ogromnym przeżyciem emocjonalnym, dlatego potrzebna jest maksymalna ochrona przed bodźcami zewnętrznymi. 
Nie rekomenduję wspólnego udziału bliskich kobiet np matka i córka. Warsztaty będą bardzo intymne.

UWAGA! Skorzystaj przed warsztatami z masażu, aby wziąć udział w pełni odprężona. Nie czekaj do ostatniej chwili, ponieważ liczba łóżek jest ograniczona. Zależy mi, abyś na warsztaty przyszła zrelaksowana. Masaż zarezerwujesz pod numerem +48 511 839 797. Rekomenduję bardzo!

Wyżywienie: Podczas warsztatów masz zapewnione pełne, smaczne i zdrowe wyżywienie. To będzie uczta dla zmysłów. 

27 października – kolacja.
28 października – pełne wyżywienie tj. śniadanie, lunch, podwieczorek, kolacja. 
29 października – śniadanie, lunch.

Podczas warsztatów serwowane są w trybie ciągłym: kawa, ciastka, woda, soki. 

Ubiór:  tylko sukienki i spódnice! 5 zestawów: 

kolory czarny, kolor czerwony, kolor różowy, kolorowe sukienki oraz zestaw biały (do medytacji)

Inne: zabierz opaskę na oczy oraz piękny notatnik i długopis.

Uwagi dodatkowe: nocleg jest OBOWIĄZKOWY – nie możesz podczas warsztatów opuścić hotelu, kontaktować się z innymi ludźmi, uczestniczyć w rozwiązywaniu problemów itd, To jest CZAS DLA CIEBIE. 

Prosimy o rezerwację łóżka w pokoju dwuosobowym lub całego pokoju (za dopłatą) – telefon: +48 511 839 797 – Agnieszka 

Pamiętaj w trakcie warsztatów obowiązuje całkowity zakaz używania telefonów komórkowych. Na kilka dni przed warsztatem prosimy unikać alkoholu.

Cena: 1790 zł
Ilość miejsc ograniczona.
*Cena nie zawiera noclegu i masaży ze względu na indywidualne decyzje.

Kontakt i informacje: Agnieszka  +48 511 839 797

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz na ich użycie.