Ceremonia
5 Żywiołów

Każda kobieta może żyć tak, jak pragnie. Może dokonywać zmiany w swoim życiu i nie ma znaczenia ile ma lat i jaka za nią stoi historia. Ma bowiem w sobie żywioły, które są jej mocą, inspiracją, odwagą i balansem.

Każda kobieta ma prawo  otrzymywać od życia to, co zasiała, czemu się oddała. Ma prawo oczekiwać plonów swojej pracy, cierpliwości, miłości oraz oddania. Każda kobieta ma w sobie „ZIEMIĘ” – element, który zapewni jej stabilność i siłę.

Każda kobieta ma intuicję, jeśli jej zaufa poprowadzi ją w dobrym dla niej kierunku. „WODA” sprawia, że będzie odczuwać emocje, będzie miała łatwość dopasowywania się.

Każda kobieta ma w sobie boską energię, moc działania. Może – jeśli zechce pozbyć się tego, co jej nie służy, przez co cierpi, płacze. Może też to transformować,  złe rzeczy, które pojawiają się w jej życiu może zamienić na dobre. To żywioł „OGNIA”, który ma w sobie.

Każda kobieta może budować dobre relacje. Ma siłę podążać własną drogą, nie oglądając się na to, co mówią inni. To zasługa jej intelektu, który jest jej mocą.  To żywioł „POWIETRZA” tak sprawia.

Każda kobieta ma ten element w sobie i może dowolnie z niego korzystać.  „ETER” jest piątym elementem, jest kwintesencją przestrzeni. Zawiera wszystkie żywioły, ale nimi nie jest. Każda kobieta może być subtelna, delikatna, miękka, a jej umysł często może być w stanie medytacji.

Każda kobieta może zadbać o wszystkie obszary swojego życia: miłość, finanse, zdrowie, prestiż.  Odkryj swoje żywioły, uaktywni je, zbalansuj. Żyj tak, jak marzysz.

Informacje:
Prowadząca: Jadwiga Kander wraz z zaproszonymi gośćmi.
Data: 07.10. 2022 19:00- 23:59
Miejsce: Aroma Stone Hotel SPA. ul, Szosa Kępińska 81, 56-500 Syców
Strój: białe sukienki lub spódnice i bluzki. Boso, bez obuwia.
Wiek: od 13+
Uwagi: Podczas ceremonii prosimy, aby telefony były wyciszone, istnieje możliwość
robienia zdjęć. Torby i inne rzeczy osobiste prosimy pozostawić na zewnątrz.

810 PLN

Dla osób w wieku od 13 do 18 roku życia cena biletu wynosi 395 zł (zakup biletu w recepcji hotelu, ze wcześniejszą rezerwacją miejsca – mailową)
Możesz kupić bilet wstępu na ceremonię jako prezent dla osoby bliskiej w postaci voucheru, dla swojego pracownika lub możesz sama skorzystać z warsztatów, bowiem wystawiamy fakturę VAT z opisem „warsztaty rozwojowe”.

Jeżeli mieszkasz za granicą i nie posiadasz konta w polskim banku, płatność za udział w ceremonii możesz dokonać na nasz rachunek bankowy:

L.I. Invest Company Sp. z o.o. ul. Szosa Kępińska 1, 56-500 Syców 
Santander Bank Polska S.A.
PL 48 1090 1173 0000 0000 1710 8935; Kod SWIFT: WBKPPLPP

Ważne telefony:
Informacje w sprawie noclegów: Magdalena Kryska tel +48 797 365 124
W sprawie warsztatów: Agnieszka Madejka +48 511 839 797
Urszula Machi tel   +48 603 752 154
Rekomendujemy przed Ceremonią skorzystanie ze strefy SPA i relaksu. W tej
sprawie możesz zadzwonić do: Agnieszki Madejka +48 511 839 797

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz na ich użycie.